_HEJ! WITAMY W URBAN LEGEND

Znajdziesz tu społeczność kobiet kochających swoje życie i ciało, nieustannie szukających inspiracji. Marka Urban Legend od początku swojej działalności wierzy w piękno każdej z nas, dlatego właśnie celebrujemy indywidualność, a naszą misją jest demokratyzowanie piękna. Każda kobieta znajdzie tu coś dla siebie.

_NASZE POCZĄTKI

Początki Urban Legend sięgają 2014, a jego historia wiąże się z powstaniem profilu z inspiracjami na Instagramie. Zdjęcia z podróży oraz plażowych stylizacji szybko przestały być jedynie sferą marzeń czy punktami bucket list. W maju, 2017 roku premierę miała pierwsza kolekcja marki – Explore, a na niej nie poprzestało. Kreowanie marki to nasze marzenie, a wszystkie produkty tworzymy tak, jakbyśmy miały je później rekomendować swojej najlepszej przyjaciółce. Teraz kostiumy Urban Legend z dumą noszą także znane polskie gwiazdy i wiele inspirujących kobiet.

_CIAŁO POZYTYWNE

Ile razy słyszałaś o „ciału gotowym na plażę?” Wierz nam, nie jesteś sama! My także tego nie lubimy. Zmęczył nas widok idealnego ciała, wygładzonego Photoshopem. Nie zrozum nas źle – nie mamy nic przeciwko dbaniu o siebie. Wierzymy w autentyczność, gdyż to ona czyni nas sexy. Wolimy być naturalne oraz zdrowe, zamiast popadać w skrajności. Traktuj siebie dobrze, kochaj swoją sylwetkę i zapomnij o presji. Każda z nas jest inna, a to właśnie sprawia, że jesteśmy piękne! 

_INSPIRUJESZ NAS!

Przed wyborem właściwego stroju, często szukamy odpowiednich rekomendacji, biorąc pod uwagę własny styl oraz zakupowe przyzwyczajenia. Przeglądamy, recenzujemy, oceniamy. To jest właśnie coś, co motywuje nas do działania! Chcemy, abyś również Ty miała swój wkład  w tworzenie naszej marki. Jesteśmy otwarte na Twoje sugestie i komentarze, ponieważ bez Ciebie Urban Legend by nie istniało. Tworząc projekty, myślimy o każdej kobiecie na świecie. Chcemy, aby nasze produkty poprawiały jakość Twojego życia i gwarantowały dobre samopoczucie.

Nie gonimy za trendami, ale bacznie je obserwujemy. Rekomendowanie strojów przychodzi nam zupełnie naturalnie, gdyż same je użytkujemy. Każda kolekcja bliska jest sercu kobiet.